Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówWSPÓŁPRACA

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy – zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo. Każde ogniwo w łańcuchu kreacji Diamentu Pamięci wymaga weryfikacji poprzedzonej wykonaniem audytu wewnętrznego. Z pewnością będziemy chcieli spotkać się z Państwem, aby omówić zasady współpracy.

Nasi Klienci mają świadomość, że oferta stworzenia Diamentu Pamięci czeka na nich tylko w najlepszych Zakładach Pogrzebowych w Polsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy rozpocząć od wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego.

Dziękujemy.

 

 

Wszystkie zawarte w formularzu informacje są przeznaczone tylko i wyłącznie do wewnętrznego użytku ONE Diamonds® i będą wykorzystywane zgodnie z prawem.

Wypełnij poniższe pola.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zakład posiada piec kremacyjny