Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówOPRAWA JUBILERSKA

Klienci mogą otrzymać gotowy Diament Pamięci w kilku wersjach:

 

  • nieoprawiony

  • w dowolnie wybranej oprawie jubilerskiej, przygotowanej przez nas. Gwarantujemy, że oprawa Diamentu Pamięci zostanie przygotowana z pełnym profesjonalizmem, a także należytą starannością i szacunkiem wobec idei, jakie reprezentuje klejnot. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych wzorów.

  • w oprawie zaprojektowanej lub zaproponowanej przez Klienta. [Możliwość przysłania rysunku lub zdjęcia wybranej oprawy]

 

Wisiorki

Więcej wzorów

 

Pierścionki

Więcej wzorów

 

Kolczyki

Więcej wzorów