Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówMISJA I WIZJA

„Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota, wypływająca z miłości.”
L. Szeligowski

 

MISJA

 

Nasza misja to dostarczać niezwykłych wzruszeń i radości Klientom o niebywale wyrafinowanych gustach.
Odnosimy sukces na wyjątkowo wymagającym rynku,  ponieważ ściśle przestrzegamy zasad etyki, estetyki i higieny.

 

Traktujemy powierzone szczątki zmarłych bliskich z godnością, szacunkiem i całkowitym profesjonalizmem.
Wszystkie nasze działania bazują na zaufaniu stale powiększającej się grupy Klientów – zaufaniu, którego jeszcze nigdy nie zawiedliśmy.

 

WIZJA

 

Najbliżsi nam ludzie odchodzą, pozostawiając za sobą rodzinę i przyjaciół pogrążonych w żalu, bólu i cierpieniu. Dla tych, którzy pozostali, to niełatwy czas. Wspomnienia Najbliższych, którzy odeszli, są wtedy niezwykle cenne – dlaczego więc nie nadać im wyjątkowej i wspaniałej formy, na którą zasługują?

 

ONE Diamonds® powstało, aby dać Państwu możliwość wyjątkowego pożegnania i upamiętnienia Ukochanych osób. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi stanowią nowy i całkowicie wyjątkowy trzeci rodzaj pochówku, akcentującego element intymnych, bezcennych wspomnień Najbliższych. Wspieramy ich w tych trudnych chwilach, sprawiając, że Najbliżsi pozostają najbliżej – mimo, że odeszli daleko.

 

ONE znaczy Jedyny, bo taki właśnie jest Diament Pamięci. Jedyny i niepowtarzalny.