Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówO FIRMIE

ONE Diamonds® to przedsięwzięcie bardzo innowacyjne. W jego ramach proponujemy – po pochówku tradycyjnym i kremacji TRZECI RODZAJ POŻEGNANIA I UPAMIĘTNIENIA NASZYCH NAJBLIŻSZYCH.

W proponowany przez nas sposób nasi Najbliżsi, nasi Najukochańsi, którzy odeszli, będą zawsze blisko nas. Pamięć o nich przybierze formę wiecznie trwałej, drogocennej pamiątki, którą jest

 

NAJPRAWDZIWSZY DIAMENT.

 

Dajemy alternatywę wszystkim, którzy chcą zawsze mieć blisko siebie cząstkę swoich Najbliższych. Wszystkim tym, którzy chcą ich wspominać w dowolnym momencie. Tym, którzy w blasku i refleksach diamentu odnajdą wspomnienie życia najbliższej osoby.

Dzięki naszym diamentom ludzie przeżywają piękne chwile. Chwile, w których radość i wzruszenie łączą się, często znajdując wyraz w przynoszących ulgę łzach. Posiadacze Diamentów Pamięci mogą je przeżyć i w pełni zrozumieć znaczenie tych słów.

Zapraszamy do grona posiadaczy Diamentów Pamięci.