Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówCZAS OCZEKIWANIA

Kreacja Diamentu Pamięci ONE Diamond® to proces wieloetapowy i czasochłonny. Minimalny okres, niezbędny do jego przygotowania, wynosi ok. 45 dni. Ostateczny czas oczekiwania zależy jednak od rodzaju diamentu i ilości zainteresowanych w danej chwili usługą Klientów.

Ograniczone możliwości technologii tworzenia takich klejnotów przyczyniają się do wydłużenia tego czasu. Co za tym idzie, elitarne grono właścicieli Diamentów Pamięci rośnie powoli.

Obecnie średni czas oczekiwania – od chwili otrzymania próbki przez nasze laboratorium, do chwili dostarczenia Państwu gotowego klejnotu – wynosi średnio

 

9

tygodni