Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówDIAMENT PAMIĘCI

...to coś wyjątkowego i niezwykłego.

To klejnot jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny – dosłownie i w przenośni.

 

To metoda na zachowanie cząstki Twoich bliskich w najtrwalszym i najcenniejszym krysztale na Ziemi –

 

DIAMENCIE.

 

Diamenty od zawsze były symbolem nieprzemijalnej miłości i pamięci. Unikalna i sprawdzona technologia pozwala na przeżywanie przez Państwa niecodziennych i niezwykłych chwil. Sprawimy, że najpiękniejsze momenty z życia Waszych najbliższych pozostaną zaklęte w wyjątkowym, drogocennym klejnocie.

Diament Pamięci to osobista pamiątka zrodzona z miłości do ukochanej osoby. Każdy tworzony przez nas diament jest inny i unikalny, tak jak unikalny i wyjątkowy jest każdy człowiek.

 

Do tworzenia Diamentu Pamięci używamy wyłącznie przekazanego nam materiału.

 

Diament Pamięci jest w całości częścią najbliższej osoby.