Najwspanialsze wspomnienia zaklęte w klejnocie...
Współpraca

Jeżeli reprezentują Państwo Krematorium lub Zakład Pogrzebowy - zapraszamy do współpracy. Zanim jednak włączymy Państwa Zakład do sieci naszych Partnerów, chcemy mieć pewność, że najwyższe profesjonalne standardy i wartości etyczne, tak istotne w tej branży, rozumiemy i postrzegamy jednakowo.

Zapraszamy do współpracy
Czym są diamenty?

Diament stanowi najpiękniejszą formę krystaliczną węgla. Żaden inny kamień szlachetny nie dorównuje mu twardością. Przetrwał miliardy lat, opierając się siłom natury, by olśniewać swym pięknem i blaskiem. W tej części serwisu prezentujemy Państwu garść podstawowych wiadomości o tych wyjątkowych klejnotach.

Więcej o diamentach

Dla PartnerówCERTYFIKAT IGI

 

Aby obejrzeć ponownie odśwież/przeładuj stronę lub KLIKNIJ.


Na życzenie Diament Pamięci zostanie po badaniu certyfikacyjnym zabezpieczony w specjalnym, odpornym na manipulacje, opakowaniu. Jakakolwiek próba ingerencji w zabezpieczony diament zakończy się zniszczeniem specjalnej, chemicznej pieczęci i brakiem możliwości powtórnego zabezpieczenia. Oznaczenie opakowania pokrywa się z oznaczeniem certyfikatu. Procedura ta ma zapewnić dodatkowe poczucie całkowitej pewności co do najwyższej jakości diamentu i jego powstawania na każdym etapie.

 

Poniżej prezentujemy zdjęcie oryginalnego certyfikatu IGI:

 

Kliknij aby powiększyć zdjęcie